Про компанію

«Національна Товарно-сировинна Компанія» є одним з лідером серед постачальників дрібнодисперсних порошкоподібних матеріалів в Україні.

Маючи в своєму розпорядженні власний і залучений автопарк вантажної спеціалізованої техніки виробництва світових лідерів, ми здійснюємо перевезення тонкодисперсних наповнювачів на будь-які відстані на максимально вигідних умовах для споживачів. Безперебійна робота техніки забезпечується своєчасним плановим технічним обслуговуванням і дотриманням норм навантажень.

Мета “НТК” – стати провідним постачальником і перевізником дрібнодисперсних порошкоподібних матеріалів і інертних наповнювачів в Україні, забезпечуючи клієнтів сервісом відповідним найвищим європейським стандартам.

Своєчасність поставок досягається злагодженою роботою відділу логістики, надійною роботою техніки і професіоналізмом водіїв.

Найціннішим для нас є наші співробітники – колектив фахівців з багаторічним стажем, люди не байдужі до робочого процесу, які прагнуть до розвитку і самовдосконалення, велика дружна “сім’я” з активною життєвою позицією.