Про компанію

Компанія «ПРО-МІКС» є українським виробником вогнегасних порошків загального і спеціального призначення. Підприємство спеціалізується на виробництві вогнегасних порошків на основі фосфорно-амонійних солей і бікарбонатів лужних металів, володіючи власними унікальними розробками рецептур і підборів.

Роботу у сфері виробництва вогнегасних порошків компанія почала у 2012 році, почавши з підбору технології, обладнання, режиму праці і виробничого регламенту. Одночасно, у тісній співпраці з провідними практикуючими фахівцями і з спеціалізованими інститутами в області пожежогасіння і неорганічної хімії, була розроблена високоефективна рецептура вогнегасних порошків. Використання унікального сучасного, високоточного і високопродуктивного устаткування дало можливість заводу у другій половині 2013 року вийти на планове виробництво вогнегасного порошку ВПУ-ABC(E)-50, з його подальшою сертифікацією.

Ціль компанії «ПРО-МІКС» – стати ведучим виробником вогнегасних порошків у Європі, демонструючи стабільне лідерство у якості і економічній ефективності.

На початку 2014 року було зроблено технічне переоснащення основних виробничих потужностей, що дозволило розширити номенклатуру продукції, що випускається, а також збільшити продуктивність усієї лінії. Завод освоїв випуск вогнегасного порошку марки ВПУ-АВС(Е)-50, ВПУ-АВС(Е)-40, ВПУ-АВС(Е)-30, маючи можливість здійснювати виробництво згідно індивідуальним замовленням споживачів.

ou-3

Для виходу на міжнародний ринок, у 2015 році ТОВ “ПРО-МІКС” провело ребрендинг і під однойменною торговою маркою «PRO-MIX» представила споживачам лінійку порошків: «PRO-MIX АВС-50», «PRO-MIX АВС-40» та «PRO-MIX АВС-30». Належна якість і відповідність найвищим світовим стандартам вогнегасних порошків підтверджено багаточисельними випробуваннями профільних лабораторій, органами сертифікації, а також лідерами галузі серед виробників вогнегасників і систем автоматичного пожежогасіння.