Головна сторінка

Макіївський завод «ФАКЕЛ»

є українським виробником вогнегасників, що відповідають найвищим світовим стандартам якості, призначених для використання в особливо складних умовах експлуатації, вироблених на основі власних унікальних розробок.
Філософія нашого бізнесу проста: маючи багаторічний досвід і спираючись на знання та навички фахівців ми безперервно вдосконалюємося, щоб забезпечити нашим споживачам надійний захист від вогню з найкращим сервісом!

fire-extinguisher

Якість продукції

Належну якість і відповідність світовим стандартам підтверджено численними нагородами та дипломами профільних міжнародних виставок, випробуваннями лабораторій, інститутів, органів сертифікації, а найголовніше багаторічним використанням і позитивними відгуками споживачів.
Наша місія – ми виробляємо надійні спеціалізовані вогнегасники для захисту від вогню в найсуворіших умовах застосування.

Подивитися сертифікати

Сфера застосування

Вироблені нами вогнегасники широко використовуються в вугільних і уранових шахтах, гірничо-збагачувальних комбінатах, металургійних заводах, кар’єрах і розрізах з видобутку корисних копалин.
Вся продукція

two-ext

Давайте співпрацювати!

Прикріпити документ

Наверх?