Продукція та послуги

Завод «ФАКЕЛ» спеціалізується на виробництві і технічному обслуговуванні:

  • Вогнегасник порошковий (шахтний) – ВП-8 з балоном з газом витіснювачем.
  • Вогнегасник Водяний Шахтний – ВВШ-9(з).

Крім того, ми реалізуємо наступні види продукції:

  • ВП – 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 40, 50, 90, 100.
  • ВВК – 1.4; 2; 3.5; 5 та ін.

Таким чином ми пропонуємо нашим споживачам комплексні поставки первинних засобів пожежогасіння та їх сервіс.
Традиційно, головним засобом первинної пожежної безпеки в шахтах є шахтний вогнегасник. Основними моделями вогнегасників, що застосовуються в гірських виробках, є – ВП-8 з балоном з газом витіснювачем та ВВШ-9(з).

Це продиктовано декількома факторами:

1.можливість безпечного застосування шахтного вогнегасника в підземних виробках. Безпека їх використання обумовлена принципово іншую, в порівнянні з загальнопромисловими вогнегасниками, технічною конструкцією.

2. висока ефективність пожежогасіння:

В наших вогнегасниках використовуються вогнегасні порошки істотно більш кращої гасячогої якості ніж в загальнопромислових. Це дозволяє гасити осередки загоряння більших розмірів при однакових обсягах заряду;

3. зручність в застосуванні. (Можливість ліквідувати загоряння на початковій стадії практично в будь-якій точці шахти);

4. висока надійність виробу:

  • a) значно більш висока надійність використання у вугільних шахтах вогнегасника ВП-8 в порівнянні з загальнопромисловими аналогами обумовлена застосуванням конструктивно принципово іншого більш складного виконання запірно-пускового пристрою власного виробництва. У ЗПП шахтного вогнегасника ВП-8 на відміну від загальнопромислових використовуються метал в 3 рази більшої товщини і міцності, додаткове обгумування деталей, сплави кольорових металів. Це дозволяє досягти необхідної надійності виробу.
  • b) конструкційна особливість шахтного вогнегасника ВП-8 повністю виключає можливість злежування і набору вологи вогнегасного порошку всередині корпусу, за рахунок того, що він знаходиться всередині без тиску. Це дозволяє, на відміну від загальнопромислового вогнегасника, забезпечити його працездатність в 99,9% випадків в рамках гарантійного терміну експлуатації.

5. відносно не висока вартість виробу та його сервіс в порівнянні з автоматизованими системами пожежогасіння.

6. простота використання. Для застосування вогнегасника не потрібно особливих навичок і знань з боку персоналу.