Про компанію

ПрАТ “Макіївський Завод «ФАКЕЛ»” є лідером в Україні з виробництва вогнегасників, призначених для застосування в агресивному середовищі. Наше підприємство було засноване в 1981 році і спеціалізується на виробництві і технічному обслуговуванні унікальних у своєму роді шахтних переносних вогнегасників марки ВП-8 і ВВШ-9(з), що не мають аналогів в Україні. Дані вогнегасники виготовляються у виконанні, що дозволяє їх застосування в підземних гірничих виробках, та мають всі необхідні дозволи для застосування на шахтах, в тому числі, небезпечних по газу і пилу.

Мета заводу “ФАКЕЛ” – забезпечити надійну первинну пожежну безпеку в найскладніших умовах експлуатації виробів, стабільно утримуючи високу світову планку якості.

Завод має замкнутий виробничий цикл, а виробничі потужності дозволяють повністю забезпечити потреби в вогнегасниках всіх підприємств вугільної галузі України.

У зв’язку з військовими діями на сході України, а також з тимчасовою окупацією частини територій, наше підприємство змушене було переїхати. З 2015 року виробництво ПрАТ “Макіївський Завод «ФАКЕЛ»” перенесено в Запорізьку область, а головний офіс розташувався в м. Київ.